DIŞ TICARET ŞIRKETI

DIŞ TICARET ŞIRKETI

ticaret alanında 15 yıllık bir geçmişe sahip olan eski adı Andishan Creative Design olan Mehran ticaret şirketleri grubu, ticari faaliyetine ilk olarak İran ve Arap ülkelerinde, özellikle çeşitli ürünlerin ihracat ve ithalatı alanlarında başlamıştır. koleksiyon yönetimi, bu ülkelerdeki marka isimleri ile çok fazla deneyim ve mükemmel uluslararası ilişkiler kazandıktan sonra, hedef ülkelerin sanayi ve ticaret odalarından uluslararası ticaret alanında bir onur madalyası kazanmayı başardı.
İran, Afganistan, Irak, Dubai ve Katar ülkelerinde gıda ürünleri, tatlı endüstrileri, tekstil endüstrileri alanında birincil ve ikincil faaliyetlerine başlamış olup, yan faaliyetlerini 2023 yılında M Z markası ile Karadeniz bölgesinde genişleterek genişletmiştir. Türkiye'nin dış ticaret alanında, uluslararası ilişkilerini genişleterek ve yabancı müşterilerini artırarak, dış ticaret ve uluslararası ilişkiler alanında bölgesinde örnek bir şirket haline gelmiştir.

MEHRAN GROUP , 15’ten fazla ülkedeki müşterileri ve 25 ülkedeki temsilcilikleri ile küresel çapta hızla büyümeye devam etmektedir. Tüm Dünyada, ihracatçı ve ithalatçı iş ortaklarımız da MEHRAN GRUBUN nokta atışı ve en güncel verileriyle isabetli kararlar alarak ihracat stratejilerini belirlemektedir. Çok kültürlü ve dilli iş ortamı ile global pazarlarda müşteri memnuniyetini maksimuma çıkartıp Dünya çapında bir marka olma yolunda ilerlemektedir. 

MEHRAN GRUP üyelerine veri kapsamı dâhilinde ülkelerin;İthalatçı - İhracatçı - Ürün - Marka temellerinde firmaların ne kadarlık, hangi ihracatçı firmadan, hangi tarihte ve ülkeden ithalatları gerçekleştirdiği gibi en kritik pazar bilgilerini sunmaktadır. Böylece mehran grup , uluslararası pazarlardaki TÜM ULUSLARARASI İLİŞKİLERLE  potansiyel yeni müşterilere ulaşılabilmektedir.

şirketimizin ortağının uluslararası bağlantılar sayesinde çok sayılı  şirketler yurtdışından türkiyedeki şirketlere bağlanarak  ve tam tersine türk firmaların yurtdışında başta olmak üzere komşu ülkelerle uluslararası ticaret ve pazarlama  alanında büyük başarılara sebep olmuştur.

mzturkiyeticaret.com