DEKORASYON-TADILAT ŞIRKETI

DEKORASYON-TADILAT ŞIRKETI

(M Z) Dekorasyon-Tadılat  şirketimiz  uzun yıllara dayanan uluslararası  sektörel tecrübesiyle, gerek firma kaynaklarıyla, gerek çözüm ortaklarıyla yürütmüş olduğu tüm projelerde, uzman titizliğinde kaliteli servisler yurtdışın'da üretmiştir. 
12 yıllık yurtdışındakı (iran-birleşik arap amirlikleri) tecrübesini ,türkiye'de şirket ortağının tecrübelerine ekliyerek  yeni nesil teknolojiyle birlikte sektörde değişen beklentileri daha profesyonel karşılamak adına ekipman yatırımlarına öncelik tanınırken, insan kaynağı eğitimleriyle de sektörel bilgi ve beceri güncel tutulmaktadır.

Tercih edilen firma kimliğimizi, bulunduğumuz sektöre yapılan yoğun yatırımlar uluslararası bazında belirlemektedir. Kaliteli ürün kullanımı ve beraberinde ürettiğimiz kaliteli  yerli ve uluslararası işçilik yaklaşımı, çalıştığımız tüm projelerde, mutlak memnuniyetle sonuçlanmıştır.

mehran grup yurt dışında eski adıyla (padıdeh khoy ), gerek kamu, gerek özel şirketlere ait, Alış Veriş Merkezleri, hastaneler, eğitim kurumları, konsept mağazalar, toplu konutlar, turizm tesisleri ve bankaların ihtiyaç duyduğu, dekorasyon, renevasyon ve ince inşaat ve en önemlisi tadilat ve dış cephe işlerinde uygulama hizmetleri üreten yüksek deneyime sahip bir firmadır.

2023 yılında türkiye'de başta olmak üzere karadeniz bölgesi(ordu ili -samsun-rize-trabzon-giresun illerinde )Görev aldığımız tüm projelerde, beklentileri karşılayacak servisleri, uzman iş gücü kaynağımızla karşılarken, her projede kendini yenileyerek bir sonraki projeye daha büyük heyecanlarla hazırlanırız. Bu durum dinamik yapımızın lokomotifi olarak, bizi hep başarılı proje teslimleriyle ödüllendirmiştir.
Firma, modern ve çağdaş tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. Ekip, her detayı dikkatle ele alır ve işlevsellik ile estetiği mükemmel bir denge içinde bir araya getirir. İç mekanlardan dış cepheye, peyzaj düzenlemesinden malzeme seçimine kadar her aşamada dikkatli bir çalışma gerçekleştirilir.
tadilat genellikle yenileme amacıyla boya badana işlemleri, ya da eskiyen tesisatların tamiratı, yıpranmış işlevini kaybetmiş kapı ve pencereler, mutfak banyo dolapları, parke zemin kaplamaları, ısı ve su yalıtımı sistemleri gibi ev ile ilgili yapılabilecek tüm işlemler yapılmaktadır.
mehran şirketler grubu ilkesinde  yeniliğin,değişimin ve kolaylığın tek alttın anahtarı olarak tanınmaktadır.

http://mzdekorasyon.com